پاسخگوی شما هستیم ۰۹۰۱۶۵۳۲۸۲۸
پاسخگوی شما هستیم ۰۹۰۱۶۵۳۲۸۲۸

شب زفاف و پیچیدگی آن برای زنان

شب زفاف و پیچیدگی آن برای زنان تازه عروس بنا به طبیعت از نخستین نزدیکی یا آموزش اکراه دارد و علت آن معمولاً درد جسمانی نیست، که اگر همراه با آرامش و خودداری و صبوری مرد باشد خیلی جزئی است. غالباً خود دختر هم نمی‌داند علت ا

شب زفاف و پیچیدگی آن برای زنان

تازه عروس بنا به طبیعت از نخستین نزدیکی یا آموزش اکراه دارد و علت آن معمولاً درد جسمانی نیست، که اگر همراه با آرامش و خودداری و صبوری مرد باشد خیلی جزئی است. غالباً خود دختر هم نمی‌داند علت این هراس و اکراه در کجاست‌ در واقع تازه عروس در این مرحله دچار نوعی شرم نیز هست.

زن در این مرحله که وارد حیات زناشویی می گردد

زن در این مرحله که وارد حیات زناشویی می گردد دگرگونی مهمی در برابر خود می‌بیند و به زندگی آینده و مسئولیت ها و خطرهای آن می اندیشد و از آن واهمه دارد. همه این واهمه ها، چه زن از آن آگاه باشد چه نباشد، قابل ملاحظه و شایسته توجه است.

وظیفه شوهر

این وظیفه شوهر است که وجود این هراس خطری زن را دریابد و همواره آن را به یاد داشته باشد، بهترین فرصت برای جلب اطمینان زن همین دوره کوتاه است. زن چنانکه اشاره کردیم دیر تحریک می‌شود و به طور متوسط ۱۰ دقیقه طول میکشد تا به اوج لذت جنسی برسد منتها جزء مهم این زمان به تحریک زنان اختصاص دارد و در یکی دو دقیقه آخر به اوج لذت جنسی دست می یابد.

برای آن که در هر نزدیکی، زن نیز به اوج لذت جنسی برسد باید مرد آن قدر مقاومت کند که پیش از وقوع انزال، زن نیز به یک چند اوج برسد و گفته می‌شود که کاملترین و لذت بخش ترین نزدیکی آنست که در آن اوج لذت جنسی و انزال مرد همزمان با آخرین اوج لذت جنسی زن باشد. اما عملاً اینگونه هم زمانی در نزدیکی به دشواری حاصل می‌شود و زنانی که این سخن را گاه و بیگاه در نوشته های این و آن دیده و یا از دیگران شنیده اند، بارها برای عدم تطابق اوج لذت جنسی خود با شوهر مراجعه می‌کنند و شوهر خود را به زود رسی انزال متهم می‌کنند و یا به ندرت پاسخگو نبودن و تحریک ناپذیر بودن خود را سبب این ناهمزمان میدانند.

بنابراین برای آن که لااقل زن نیز به اوج لذت جنسی همزمان یا ناهمزمان با مرد برسد، لازم است که مردم بیش از دوخل، زن را تا حد کافی تحریک نماید و اندکی پیش از مرحله آستانه، که در آن زن از وقوع عنقریب اوج لذت جنسی آگاه میشود، به دخول اقدام نماید. همین تحریکات مقدماتی است که ما از آن به عنوان بازی های جنسی پیش از نزدیکی یا نوازش های پیش از نزدیکی یاد کرده ایم.نیاز به مشاوره حضوری در این خصوص دارید ؟!

اگر در این خصوص نیاز به مشاوره حضوری دارید می توانید با شماره ۰۹۱۲۰۳۴۶۰۱۱ با پزشک و روانشناس متخصص ٬ دکتر حسین موسی زاده مستقیما تماس حاصل فرمایید و با نحوه مشاوره ایشان آشنا شوید ٬ در صورت تمایل به رزرو وقت ملاقات با منشی دفتر مورد نظر واقع در تهران و یا کرج و یا با شماره ۰۹۰۱۶۵۳۲۸۲۸ تماس حاصل فرمایید .نیاز به ویزیت یا مشاوره در منزل دارید؟

اگر ترجیح می دهید که مشاوره در منزل شما صورت گیرد ٬ برای تعیین نوبت و هماهنگی می توانید با شماره ۰۹۱۲۰۳۴۶۰۱۱ تماس حاصل فرمایید .نیاز به مشاوره تلفنی یا مشاوره تصویری دارید ؟!

اگر ترجیح می دهید مشاوره بصورت آنلاین و تلفنی یا تصویری از طریق برنامه هایی نظیر Whatsapp , IMO , Skype و .. صورت گیرد ٬ برای تعیین نوبت و هماهنگی می توانید با شماره ۰۹۳۵۸۹۰۸۸۱۹ تماس حاصل فرمایید


نظرات