پاسخگوی شما هستیم ۰۹۰۱۶۵۳۲۸۲۸
پاسخگوی شما هستیم ۰۹۰۱۶۵۳۲۸۲۸

کانتارید

کانتارید از حشره ای به نام مگس اسپانیولی روسی تهیه می شود. در گذشته حشره را خشک کرده و می کوبیدند و حاصل آن را به صورت فراورده های روغنی، محلول در الکل و یا گرد ساده به فروش می رساندند و به کمک آن شیرینی ها و شکلات های محر

کانتارید

از حشره ای به نام مگس اسپانیولی روسی تهیه می شود. در گذشته حشره را خشک کرده و می کوبیدند و حاصل آن را به صورت فراورده های روغنی، محلول در الکل و یا گرد ساده به فروش می رساندند و به کمک آن شیرینی ها و شکلات های محرک نیز تهیه می کردند، کانتارید از مواد تاول زا است و مالیدن پماد آن به آلت، پرخونی موضعی ایجاد می‌کند و در اندک زمانی تاول هایی بر پوست آلت ظاهر می سازد.

مصرف خوراکی این دارو علائم مسمومیت حاد ایجاد می کند و باعث استفراغ، درد شدید شکم، اسهال خونی، شوک و حتی مرگ میشود. علائم کانتاریدیسم ها حاد در دستگاه ادراری تناسلی شامل نفریت سمی، سیستیت، اورتریت و پریاپیسم بسیار شدید و پایدار است. در صورتی که چنین مسمومیتی در بیمار پیدا شود، باید بلافاصله معده را خالی کرد، الکترولیت ها و  آب بیمار را تنظیم نمود، برای آرامش بیمار آپومرفین و ترکیبات تریاکی دیگر به کار برد، مصرف شیر و روغن را از راه دهان ممنوع کرد و به مقدار فراوان سرم تزریق نمود زیرا که امکان پیدایش ضایعات لوله ای کلیه ها بسیار زیاد است.

در گذشته از این ماده خطرناک برای فریفتن دخترها استفاده می کردند و آن را مخفیانه در غذا یا چای می ریختند.‌‌.‌‌‌. و به دختر تجاوز می کردند‌ اثر دارو در خانم‌ها نیز همین‌گونه است و در ایشان اختلال قاعدگی به ویژه قاعدگی زودرس نیز ایجاد می‌کند‌ گذشتگان که نعوظ صبحگاهی را ناشی از پر بودن مثانه می دانستند، اثر مواد محرک جنسی چون کانتارید و مارچوبه و کرفس و سیر و پیاز و غیره را مربوط به اثر دیوروتیک ایندمواد می پنداشتند‌. کانتارید و عصاره کم اثرتر آن کانتاریدین امروزه از کتاب‌های فارماکولوژی حذف شده و یا لااقل از آن به عنوان داروی محرک جنسی استفاده نمی شود.



نیاز به مشاوره حضوری در این خصوص دارید ؟!

اگر در این خصوص نیاز به مشاوره حضوری دارید می توانید با شماره ۰۹۱۲۰۳۴۶۰۱۱ با پزشک و روانشناس متخصص ٬ دکتر حسین موسی زاده مستقیما تماس حاصل فرمایید و با نحوه مشاوره ایشان آشنا شوید ٬ در صورت تمایل به رزرو وقت ملاقات با منشی دفتر مورد نظر واقع در تهران و یا کرج و یا با شماره ۰۹۰۱۶۵۳۲۸۲۸ تماس حاصل فرمایید .



نیاز به ویزیت یا مشاوره در منزل دارید؟

اگر ترجیح می دهید که مشاوره در منزل شما صورت گیرد ٬ برای تعیین نوبت و هماهنگی می توانید با شماره ۰۹۱۲۰۳۴۶۰۱۱ تماس حاصل فرمایید .



نیاز به مشاوره تلفنی یا مشاوره تصویری دارید ؟!

اگر ترجیح می دهید مشاوره بصورت آنلاین و تلفنی یا تصویری از طریق برنامه هایی نظیر Whatsapp , IMO , Skype و .. صورت گیرد ٬ برای تعیین نوبت و هماهنگی می توانید با شماره ۰۹۳۵۸۹۰۸۸۱۹ تماس حاصل فرمایید


نظرات