پاسخگوی شما هستیم ۰۹۰۱۶۵۳۲۸۲۸
پاسخگوی شما هستیم ۰۹۰۱۶۵۳۲۸۲۸

راه رسیدن به ارگاسم

مردان طبیعتشان حرکت به سمت کاراتر بودن است.

راه رسیدن به ارگاسم

مرد و زن با شناخت عمیق از تفاوت های جنسی بیشان، همدیگر را برای رسیدن به تجارب متنوع آزاد می‌گذارند. مردان طبیعتشان حرکت به سمت کاراتر بودن است.

 وقتی با ۲۰ دقیقه نوازش نتیجه گرفته می‌شود، ناخودآگاه وسوسه می‌شود که در یابد ۱۰ دقیقه هم کار خودش را می‌کند یا نه؟ تمایل مرد برای رسیدن به مقصد، او را از نیاز زن به زمان بیشتر غافل می‌کند.

تمایلات جنسی زن نسبت به مرد، در درجه اول به منظور تشکیل یک کانون گرم خانوادگی و ارضاء غریزه مادری است. بنابراین وقتی زنی به تمایلات و عشق جنس مخالف پاسخ مثبت می دهد، عمده ترین مقصودش از ازدواج با اوست و به همین منظور زنان از نظر جنسی اصولاً مونوگامی اند یعنی به یک نفر دل می بندند و زنانی که در عین حال از مردان متعدد تمتع میبرند، واجد یک جسم و روان سالم نمی باشند.

اما کشش و تمایلات جنسی مرد نسبت به زن، در درجه اول به منظور ارضاء غریزه جنسی و شهوانی است. بنابراین وقتی مرد به زنی اظهار عشق و علاقه می نماید منظور اول و آخرش این است که بدین وسیله بتواند غریزه جنسی خود را ارضا کند و از این نظر است که مردان اصولاً پلی گامی یعنی طالب زنهای متعددند.

 نتیجه ای که از برخورد این دو خصیصه به دست می‌آید، بقاء نسل است. بنابراین دختران باید بدانند وقتی باید به خواسته‌های مشروع جنسی مرد پاسخ مثبت دهند که مقررات قانونی و رسوم اجتماعی رعایت شده باشد. از قدیم گفته اند: در دوران نامزدی از اظهارات عاشقانه امساک نورز ولی بوسه های عاشقانه خود را برای شب زفاف ذخیره کن.

 اغلب دخترهایی که در فراق سعادت از دست رفته، اشک می ریزند، همان هایی هستند که به توقعات جنسی حتی نامزدشان قبل از موعد پاسخ گفته اند.نیاز به مشاوره حضوری در این خصوص دارید ؟!

اگر در این خصوص نیاز به مشاوره حضوری دارید می توانید با شماره ۰۹۱۲۰۳۴۶۰۱۱ با پزشک و روانشناس متخصص ٬ دکتر حسین موسی زاده مستقیما تماس حاصل فرمایید و با نحوه مشاوره ایشان آشنا شوید ٬ در صورت تمایل به رزرو وقت ملاقات با منشی دفتر مورد نظر واقع در تهران و یا کرج و یا با شماره ۰۹۰۱۶۵۳۲۸۲۸ تماس حاصل فرمایید .نیاز به ویزیت یا مشاوره در منزل دارید؟

اگر ترجیح می دهید که مشاوره در منزل شما صورت گیرد ٬ برای تعیین نوبت و هماهنگی می توانید با شماره ۰۹۱۲۰۳۴۶۰۱۱ تماس حاصل فرمایید .نیاز به مشاوره تلفنی یا مشاوره تصویری دارید ؟!

اگر ترجیح می دهید مشاوره بصورت آنلاین و تلفنی یا تصویری از طریق برنامه هایی نظیر Whatsapp , IMO , Skype و .. صورت گیرد ٬ برای تعیین نوبت و هماهنگی می توانید با شماره ۰۹۳۵۸۹۰۸۸۱۹ تماس حاصل فرمایید


نظرات