پاسخگوی شما هستیم ۰۹۰۱۶۵۳۲۸۲۸
پاسخگوی شما هستیم ۰۹۰۱۶۵۳۲۸۲۸

تفاوت‌های روان شناختی زنان و مردان

تفاوت‌های روان شناختی زنان و مردان ▪ میزان اعتماد به نفس زنان با احساس اطمینان آنان از دوست داشت شدن رابطه مستقیمی دارد در حالی که مردان، زمانی از اعتماد به نفس کافی برخوردارند که بتوانند درخواست های همسران خود را برآورده

تفاوت‌های روان شناختی زنان و مردان

▪ میزان اعتماد به نفس زنان با احساس اطمینان آنان از دوست داشت شدن رابطه مستقیمی دارد در حالی که مردان، زمانی از اعتماد به نفس کافی برخوردارند که بتوانند درخواست های همسران خود را برآورده کنند.

▪ زنان دوست دارند برای حل شدن یک موضوع، درباره آن صحبت کنند - حتی اگر وقت زیادی صرف نمایند - در حالی که مردان این عمل زنان را پر حرفی تلقی می‌کنند. زنان دوست دارند که شوهرانشان محبت خود را ابراز کنند و به آنان بگویند که چقدر دوستشان دارند اما مردان فکر می‌کنند که همسرانشان باید بدانند که من او را دوست دارم، نیازی به گفتن نیست. وقتی مردان از زنان خود حمایت می‌کنند، آنان را در حل مشکلاتشان توانمندتر می‌سازند و به زندگی امیدوارتر و علاقه مند تر می کنند. زنان فرمان بردن را دوست دارند ولی معتقدند این فرمان بردن باید عاشقانه باشد، در این صورت حاضر به هرگونه ایثار و فداکاری خواهند بود.

▪هنگامی که مردان دیر می آیند، زنان با سوال‌های چرا دیر آمدی؟ کجا بودی؟ و ... در حقیقت دلواپسی و نگرانی توام با عشق و علاقه را به همسر خود ابراز می‌کنند اما شوهران فکر می‌کنند که همسرانشان می خواهند آنها را زیر سوال ببرند و افراد بی مسئولیت و غیر مطمئن جلوه دهند.

▪ وقتی شوهران فکر می‌کنند که برای زندگی و همسرشان مفید هستند، احساس ارزشمندی و توانمندی می‌نمایند ولی زنان زمانی این احساس را دارند که فکر کنند برای همسرانشان عزیز هستند.

▪ مردان پس از گوش کردن به صحبتهای همسر خود، بلافاصله می‌خواهد مشکل را حل کنند، بنابراین به راهنمایی آنان می‌پردازند، در صورتی که شاید زنان فقط میخواستند احساساتشان را بیان کنند. زنان میزان ارزشمندی و علاقه شوهرانشان را به خود با میزان برآورده شدن خواسته هایشان محک می‌زنند. مردان یا باید سعی کنند خواسته های منطقی آنها را برآورده کنند یا آنان را با دلایل صحیح، متقاعد سازند.نیاز به مشاوره حضوری در این خصوص دارید ؟!

اگر در این خصوص نیاز به مشاوره حضوری دارید می توانید با شماره ۰۹۱۲۰۳۴۶۰۱۱ با پزشک و روانشناس متخصص ٬ دکتر حسین موسی زاده مستقیما تماس حاصل فرمایید و با نحوه مشاوره ایشان آشنا شوید ٬ در صورت تمایل به رزرو وقت ملاقات با منشی دفتر مورد نظر واقع در تهران و یا کرج و یا با شماره ۰۹۰۱۶۵۳۲۸۲۸ تماس حاصل فرمایید .نیاز به ویزیت یا مشاوره در منزل دارید؟

اگر ترجیح می دهید که مشاوره در منزل شما صورت گیرد ٬ برای تعیین نوبت و هماهنگی می توانید با شماره ۰۹۱۲۰۳۴۶۰۱۱ تماس حاصل فرمایید .نیاز به مشاوره تلفنی یا مشاوره تصویری دارید ؟!

اگر ترجیح می دهید مشاوره بصورت آنلاین و تلفنی یا تصویری از طریق برنامه هایی نظیر Whatsapp , IMO , Skype و .. صورت گیرد ٬ برای تعیین نوبت و هماهنگی می توانید با شماره ۰۹۳۵۸۹۰۸۸۱۹ تماس حاصل فرمایید


نظرات