پاسخگوی شما هستیم ۰۹۰۱۶۵۳۲۸۲۸
پاسخگوی شما هستیم ۰۹۰۱۶۵۳۲۸۲۸

تفاوت‌های زنان و مردان در عشق و سکس

مردان بر اساس ساختار مغزی و نوع وظیفه‌ای که در طول تاریخ آفرینش برعهده آنهاست کار و موفقیت های اجتماعی خود را در راس همه امور قرار می دهنداما زنان، ایده آل ترین شرایط زندگی برای آنها زمانی بود که مرد مورد علاقه شان تنها به

تفاوت‌های زنان و مردان در عشق و سکس

مردان بر اساس ساختار مغزی و نوع وظیفه‌ای که در طول تاریخ آفرینش برعهده آنهاست کار و موفقیت های اجتماعی خود را در راس همه امور قرار می دهند اما زنان، ایده آل ترین شرایط زندگی برای آنها زمانی بود که مرد مورد علاقه شان تنها به آنها فکر می کرد و هیچ چیز جز زن محبوب‌شان در اولویت کار آنان نبود. در دنیای دوستی، همه روابط، عاشقانه و بی عیب و ایراد است اما در زندگی مشترک این عشق ها کم رنگ شده و عیب ها خود را نمایان می سازند.

در این نوع زندگی باید از خرد و اندیشه کمک گرفت و به خود و محبوب مان بفهمانیم که هر انسانی دارای معایب و محاسن است و پیدا کردن فردی که فقط خوبی در او باشد، محال است همانطور که خودم یا شما دارای نقاط ضعف و عیب هایی هستیم.

زنان دایما در حال جلا یافتن هستند و یا رنگ می‌بازند. گاهی که مرد توجهی به مهر و محبت زن ندارد نه تنها راه رسیدن به ارگاسم (لذت جنسی) برایش میسر نیست بلکه حتی ممکن است آن را نخواهد. به آقایان توصیه می‌شود این تفاوت زن با مرد را به درستی درک کنند.

زن در سیکل جنسی اش، زمان هایی است که واقعا ارگاسم می خواهد و بدنش رسیده و آماده آنست در حالی که مردان به طور طبیعی از دگرگونی حالات زنان سر در نمی آورند، مرد آن گاه که تحریک می شود در جستجوی رهایی برمی‌آید. بدنش ارگاسم می خواهد و برای رسیدن به آن با مانعی مواجه نیست. اگر تحریک پیش آید و به رهایی نرسد احساس نارضایتی خواهد کرد و چه بسا دچار ناراحتی جسمانی نیز بشود. بنابراین برایش بسیار دور از ذهن است که زن در هر تجربه هم آغوشی شان را نخواهد و یا نیاز نداشته باشد. اما زن اینگونه نیست. وقت هایی است که حتی از عشق بازی لذت هم می‌برد ولی ارگاسم را نمی‌خواهد. در این مواقع، مشکل در اشتباه تفکر مرد است که فکر می‌کند اشکالی وجود دارد.

این تمایل مردان از رابطه جنسی را وقتی موفق می دانند که به ارگاسم زن بیانجامد. اگر ارگاسمی در کار نباشد، زن گاه مجبور می‌شود ساعت‌ها اخم و ترشرویی مرد را تحمل کند. از اینرو زن خود را تحت فشار می‌بیند که نمایش رابطه جنسی دهد و هرچند تمایلی ندارد، برای رضایت مردم تظاهر به لذت بردن از آن بکند. فشار برای ارگاسم داشتن در هر بار تجربه جنسی، زن را از آن باز می دارد که وقتی بدنش واقعا آماده ارگاسم است، بتواند ارگاسم داشته باشد، این ویژگی های رابطه جنسی عالی است که زن خود را ناگزیر نمی‌بیند که به هر نحوی شده وانمود به داشتن ارگاسم کندنیاز به مشاوره حضوری در این خصوص دارید ؟!

اگر در این خصوص نیاز به مشاوره حضوری دارید می توانید با شماره ۰۹۱۲۰۳۴۶۰۱۱ با پزشک و روانشناس متخصص ٬ دکتر حسین موسی زاده مستقیما تماس حاصل فرمایید و با نحوه مشاوره ایشان آشنا شوید ٬ در صورت تمایل به رزرو وقت ملاقات با منشی دفتر مورد نظر واقع در تهران و یا کرج و یا با شماره ۰۹۰۱۶۵۳۲۸۲۸ تماس حاصل فرمایید .نیاز به ویزیت یا مشاوره در منزل دارید؟

اگر ترجیح می دهید که مشاوره در منزل شما صورت گیرد ٬ برای تعیین نوبت و هماهنگی می توانید با شماره ۰۹۱۲۰۳۴۶۰۱۱ تماس حاصل فرمایید .نیاز به مشاوره تلفنی یا مشاوره تصویری دارید ؟!

اگر ترجیح می دهید مشاوره بصورت آنلاین و تلفنی یا تصویری از طریق برنامه هایی نظیر Whatsapp , IMO , Skype و .. صورت گیرد ٬ برای تعیین نوبت و هماهنگی می توانید با شماره ۰۹۳۵۸۹۰۸۸۱۹ تماس حاصل فرمایید


نظرات