پاسخگوی شما هستیم ۰۹۰۱۶۵۳۲۸۲۸
پاسخگوی شما هستیم ۰۹۰۱۶۵۳۲۸۲۸

حالات هیپرسکسوالیسم

حالات هیپرسکسوالیسم حالات هیپرسکسوآلیسم به مواردی اطلاق می‌شود که در آنها تظاهرات و رفتارهای جنسی، خیلی زیادتر چشمگیرتر از حالت عادی است که در عین حال با کفایتی جنسی یا تشدید توانایی جنسی در کار نیست و آن را نمی‌توان در قط

حالات هیپرسکسوالیسم

حالات هیپرسکسوآلیسم به مواردی اطلاق می‌شود که در آنها تظاهرات و رفتارهای جنسی، خیلی زیادتر چشمگیرتر از حالت عادی است که در عین حال با کفایتی جنسی یا تشدید توانایی جنسی در کار نیست و آن را نمی‌توان در قطب مخالف بی‌کفایتی های جنسی قرار داد.

مثلا بیماری پیرمرد ناتوانی که علیرغم ناتوانی جنسی روزی چند بار استمنا می کند و یا درصد تجاوز به کودکان بر می‌آید، در شمار حالات هیپر سکسوالیسم قرار می‌گیرد اما اساساً تشخیص حالات هیپرسکسوالیسم در همه موارد آسان نیست. مردانی که شخصیت انفعالی دارند، در تخیلات جنسی خود اینگونه زنان شهوت خواه را مجسم می‌کنند و برخی نوبالغان نیز با تجسم زنان اروتومانیاک به خود ارضایی می پردازند. گفته می‌شود که این بیماران خود دوستند و میل جنسی آنان به تصویر ذهنی دوران کودکی خودشان معطوف است.

اینان همیشه موی شرمگاه خود را می‌تراشند، در برابر آیینه به استمنا و خودارضای می‌کنند و تصویر خویش را می بوسند و اینها همه از تمایلات خود شیفتگی آنان حکایت میکند.

استمنا

استمنا در این بیماران بسیار شایع و فراوان است. بعضی از بیماران عاشق پسرها می شوند ولی غالباً معشوق خود را به سرعت عوض می کنند. اینان سعی دارند که دیگران از روابطشان با بچه ها آگاه نگردند عملاً نیز گاه دشوار است که آدمی معلوم کند که فرد به خصوصی نسبت به بچه سوء نظر دارد یا برادرانه و پدرانه رفتار می کند. شایع‌ترین رفتار جنسی این بیماران، استمنا یا خودارضایی دوجانبه با کودکان است.

گاه بیماران به کودکان کوچکتر از ۵ ساله و به ندرت به شیر خواران تمایل دارند و با آنان به بازی های جنسی می پردازند.نیاز به مشاوره حضوری در این خصوص دارید ؟!

اگر در این خصوص نیاز به مشاوره حضوری دارید می توانید با شماره ۰۹۱۲۰۳۴۶۰۱۱ با پزشک و روانشناس متخصص ٬ دکتر حسین موسی زاده مستقیما تماس حاصل فرمایید و با نحوه مشاوره ایشان آشنا شوید ٬ در صورت تمایل به رزرو وقت ملاقات با منشی دفتر مورد نظر واقع در تهران و یا کرج و یا با شماره ۰۹۰۱۶۵۳۲۸۲۸ تماس حاصل فرمایید .نیاز به ویزیت یا مشاوره در منزل دارید؟

اگر ترجیح می دهید که مشاوره در منزل شما صورت گیرد ٬ برای تعیین نوبت و هماهنگی می توانید با شماره ۰۹۱۲۰۳۴۶۰۱۱ تماس حاصل فرمایید .نیاز به مشاوره تلفنی یا مشاوره تصویری دارید ؟!

اگر ترجیح می دهید مشاوره بصورت آنلاین و تلفنی یا تصویری از طریق برنامه هایی نظیر Whatsapp , IMO , Skype و .. صورت گیرد ٬ برای تعیین نوبت و هماهنگی می توانید با شماره ۰۹۳۵۸۹۰۸۸۱۹ تماس حاصل فرمایید


نظرات