پاسخگوی شما هستیم ۰۹۰۱۶۵۳۲۸۲۸
پاسخگوی شما هستیم ۰۹۰۱۶۵۳۲۸۲۸

نادیده گرفتن نشانه های هشدار دهنده

نشانه های هشدار دهنده را نادیده می گیریم  نادیده گرفتن نشانه های هشدار دهنده، یکی از خطرناکترین اشتباهاتی است که ما در هنگام ازدواج مرتکب می شویم. ما چیزی را از فرد مقابل خود می‌بینیم که نشانگر این واقعیت است که باید محتاط

نشانه های هشدار دهنده را نادیده می گیریم

 نادیده گرفتن نشانه های هشدار دهنده، یکی از خطرناکترین اشتباهاتی است که ما در هنگام ازدواج مرتکب می شویم. ما چیزی را از فرد مقابل خود می‌بینیم که نشانگر این واقعیت است که باید محتاط تر باشیم، اما خودآگاه یا ناخودآگاه از آن چشم پوشی می‌کنیم.

ما این کار را به یکی از روشهای زیر انجام می دهیم.
الف ۔ مسائل را کم اهمیت جلوه می‌دهیم.
• آن قدر هم خشمگین نیست.
• آنقدر هم مواد مصرف نمی‌کند.

ب ۔ کارهای او را توجیه می کنیم.
• کودکی بدی داشته، به همین خاطر زود عصبانی می شود.
• چون استرس کاری زیادی دارد فعلاً کمی مواد مصرف می کند.

ج ۔ کارهای او را منطقی جلوه می‌دهیم.
• او واقعاً باهوش است. حیف است که به کارهای نامناسب بپردازد. اگر کار نمی کند در عوض بسیار مطالعه می کند.
• او مرد است و مردها به طور طبیعی خیلی به زنهای دیگر نگاه می‌کنند.

ه ۔ مشکلات و مسائل را انکار می کنیم.
• هیچ کسی تا به حال همانند او مرا دوست نداشته است. چه کسی گفته است که او خیلی عصبانی است؟
• او معتاد نیست فقط بعضی وقتها به طور تفریحی مواد مصرف می کند.

معمولاً در زمان آشنایی و نامزدی مشکلات یک ازدواج خود را به صورت برخی از نشانه ها بروز می‌دهد، اما بسیاری اوقات افراد از دیدن و توجه به آنها اجتناب می‌کنند. خراب شدن یک رابطه همانند رشد سلول‌های سرطانی است. سرطان به طور ناگهانی ایجاد نمی‌شود، بلکه در طول زمان ایجاد می‌شود. خراب شدن یک رابطه نیز همین گونه است و ما معمولاً در رابطه هایی که ببینیم که به ویرانی منجر شده‌اند، می‌توانیم نشانه‌های هشدار دهنده را در آغاز رابطه ببینیم.

در زیر برخی از نشانه‌های هشدار دهنده و معنای آنها را می‌آوریم،
 نشانه ی هشدار دهنده: از صحبت کردن در مورد گذشته ی خود اجتناب می‌کند. از پاسخ به سوالات طفره می‌رود. یا اینکه آنها را کم اهمیت جلوه می‌دهد. 

 مشکل نهایی: این امکان وجود دارد که مساله ای جدی را با این کار پنهان می‌کند؛ نمی‌خواهد برای بهبود رابطه کاری انجام دهد.

نشانه ی هشداردهنده: جزئیات سوابق خانوادگی خود را فاش نمی‌کند. زیاد خانواده اش را نمی بیند یا با آنها صحبت نمیکند.
مشکل نهایی: با صمیمی شدن مشکل دارد؛ نسبت به اعضای خانواده ی خود خشم سرکوب شده‌ای دارد، که ممکن است روی شما فرافکن شود.

نشانه ی هشدار دهنده: همچنان با نامزد/ همسر قبلی خود تماس‌های مکرر برقرار می کند؛ مرتب با او صحبت می کند یا به او تلفن می‌زند و شما را در دوستی با وارد نمی‌کند یا معروفیتان نمی‌کند.
 مشکل نهایی: قادر نخواهد بود به شما قول ازدواج بدهد. این احتمال وجود دارد که مجدداً سراغ نامزد قبلی خود برگردد و هرگز شما را فرد اصلی زندگی خود نکند.

نشانه ی هشدار دهنده: مشروبات الکلی نوشیده یا مواد مخدر مصرف می کند. قادر نخواهد بود که بدون مهمان بازی و پهن کردن بساط در کنار دیگران باشد.
 مشکل نهایی: این امکان وجود دارد که الکلی باشد یا معتاد به مواد مخدر باشد. گر چه این کار را انکار خواهد کرد.

نشانه ی هشدار دهنده: لاس زدن های مکرر، چشم چرانی؛ نیاز شدید به توجه از جانب دیگران.
 مشکل نهایی: مراقب خیانت‌های احتمالی از جانب او باشید. چنین افرادی هرگز به شما احساس امنیت نمی دهند.

نشانه‌ی هشدار دهنده: بدهکار و مقروض بوده و چکهای پرداخت نشده ی بسیاری دارد. از لحاظ اقتصادی بی ثبات بوده و مدام می‌گوید: موقتاً دستم تنگ است.
 مشکل نهایی: بار مشکلات مالی او را شما باید بر دوش بکشید. پس پول حاضر کنید! عذر و بهانه های زیادی خواهید شنید اما از عمل خبری نخواهد بود. شما مجبور خواهید شد که نقش مامان یا بابا را بازی کنید.نیاز به مشاوره حضوری در این خصوص دارید ؟!

اگر در این خصوص نیاز به مشاوره حضوری دارید می توانید با شماره ۰۹۱۲۰۳۴۶۰۱۱ با پزشک و روانشناس متخصص ٬ دکتر حسین موسی زاده مستقیما تماس حاصل فرمایید و با نحوه مشاوره ایشان آشنا شوید ٬ در صورت تمایل به رزرو وقت ملاقات با منشی دفتر مورد نظر واقع در تهران و یا کرج و یا با شماره ۰۹۰۱۶۵۳۲۸۲۸ تماس حاصل فرمایید .نیاز به ویزیت یا مشاوره در منزل دارید؟

اگر ترجیح می دهید که مشاوره در منزل شما صورت گیرد ٬ برای تعیین نوبت و هماهنگی می توانید با شماره ۰۹۱۲۰۳۴۶۰۱۱ تماس حاصل فرمایید .نیاز به مشاوره تلفنی یا مشاوره تصویری دارید ؟!

اگر ترجیح می دهید مشاوره بصورت آنلاین و تلفنی یا تصویری از طریق برنامه هایی نظیر Whatsapp , IMO , Skype و .. صورت گیرد ٬ برای تعیین نوبت و هماهنگی می توانید با شماره ۰۹۳۵۸۹۰۸۸۱۹ تماس حاصل فرمایید


نظرات